Pronájem komerčního objektu v Podivíně:

Pronájem komerčního objektu v centru Podivína, 14 km od Břeclavi, cca 80 km  od Bratislavy a  cca 100 km od Vídně. V blízkosti je Lednicko-Valtický areál a CHKO Pálava. Objekt se sestává ze tří samostatných budov a volné plochy. Celková plocha areálu je 2 768 m2.

 

A) Budova se zastavěnou plochou cca 581 m2 je dvoupodlažní. Budova se dělí na dvě poloviny. První polovina budovy byla v suterénu využívána jako sociální zázemí a v prvním podlaží jako kanceláře. Druhá polovina budovy jsou skladové prostory. Přístup do budov je ze dvora. Prostory jsou suché, nevytápěné, potřebují opravu.

 

B) Budova se zastavěnou plochou cca 1 003 m2 je třífunkční. Část o zastřešené ploše cca 433 m2 je nevytápěný sklad s přístupem ze dvora. Druhá část o zastřešené ploše cca 537 m2 je využitelná jako prodejna s kancelářemi a přístupem z ulice, navíc s přilehlým skladem přístupným ze dvora. Přitom na části kancelářského půdorysu je další podlaží s jednou velkou místností. Místnosti jsou suché, nevytápěné a potřebují opravu. Třetí prostora o zastavěné ploše 33 m2 je přístupná z ulice a je vhodná k využití jako garáž.

 

C) Budova se zastavěnou plochou 148 m2 byla postavena jako nevytápěný sklad se zvýšenou podlahou a nakládací rampou. Budova je v dobrém stavu.

 

Dvůr o výměře 1 036 m2 při zajištění volného přístupu a příjezdu k budovám může sloužit i k parkování vozidel.

 

Vše výše uvedené je možné pronajmout i jednotlivě. Prohlídka možná po předchozí domluvě. CENA DOHODOU.

 

 

Hledáme zemědělský pozemek - nabídněte:

Vykoupíme zemědělský pozemek o výměře do 5 000 m2, který je součástí zemědělského půdního fondu kdekoliv v ČR, je zemědělsky využívaný a využitelný v současné době i budoucnosti. Nesmí se jednat o plochy určené dle platné územně plánovací dokumentace jako plochy veřejně prospěšných staveb nebo plochy k bydlení. Pozemek musí být bez zvláštních omezení.

 

Prodej 3 pozemků v Roudném u Turnova, cena 450 000 Kč:

Nabízíme k prodeji 3 pozemky v jednom honu o celkové výměře 14 666 m2, které jsou podle územního plánu určeny částečně jako plochy zemědělské a částečně jako plochy přírodní. V katastru nemovitostí jsou zapsány část jako trvalý travní porost a část jako ostatní plocha. Bezprostředně sousedí se zastavěnou částí obce. Pozemky se nacházejí na okraji Českého ráje v obci Frýdštejn-Roudný.

 

 

 

 

 

 

Pronájem prostor, Praha 8-Ďáblice:

Volné prostory k pronájmu na Praze 8 ve starých Ďáblicích, vhodné jako kanceláře, sklad, archiv ... Prostory o rozměrech od 12 m2 za 2 340 Kč až po 32,85 m2 za 6 561 Kč. Tento měsíční nájem obsahuje veškeré služby, tzn. elektřina, voda, plyn. K dispozici je kuchyňka, WC, sprcha. Objekt je uzavřen a vytápěn. Majitel nabízí nájemci, že prostory vymaluje, položí nový koberec či lino. Klidné prostředí, dobré parkování, MHD. Provize RK se neplatí.

 

img-0883-2.jpg

 

img-0898-2.jpg

 

img-0890-2.jpg

 

Prodej zemědělských pozemků, Chlumany, cena 100 000 Kč:

Prodej spoluvlastnického podílu 1/2 na dvou zemědělských pozemcích v katastrálním území Chlumany, okres Prachatice. Celková výměra pozemků je 6 344 m2 a k prodeji je 3 172 m2. Pozemky jsou evidovány jako orná půda a jsou obhospodařovány nájemcem. Pozemky spolu bezprostředně sousedí. Cena obsahuje právní servis včetně provize RK.

 

katastr.jpeg

 

mapa.jpeg

 

Prodej části zahrady, Dalešice, cena 1 034 000 Kč:

Prodej části zahrady o výměře 1 560 m2, pozemek se nachází v obci Dalešice, 7 km od Jablonce nad Nisou. Pozemek je územním plánem obce určen k zastavění. Inženýrské sítě od hranice pozemku: elektřina u hranice, plyn cca 14 m, voda cca 64 m, v obci není veřejná kanalizace. Pozemek je situován v jihovýchodním svahu, jedná se o velmi klidné a hezké místo, pravidelné autobusové spojení. Cena obsahuje právní servis včetně provize RK.

 

dalesice-1.jpg

dalesice-2.jpg

dalesice-3.jpg

 

dalesice-kn.jpg

 

Prodej spoluvlast. podílu na poli, Bukovina, cena 194 400 Kč:

Prodej spoluvlastnického podílu 7/9 na dvou zemědělských polích na břehu Jizery v obci Bukovina u Turnova. Jedná se o celkovou výměru 4 985 m2. Zabylé 2/9 mají 2 vlastníci. Vyvázání ze spoluvlastnictví pomůžeme řešit, nabízí se několik možností. Pole je nyní obhospodařováno nájemcem. Cena 39 Kč za m2 obsahuje právní servis včetně provize RK.

 

foto-bukovina.jpg